Deze website maakt gebruik van bestanden (zoals cookies) en andere technologie. Door verder te surfen, stem je in met het gebruik hiervan.

Directie & administratie // Publiekswerking // Tentoonstellingen // Collectie // Bibliotheek // Onthaal // Logistiek


DIVA's crew

Een DIVA wordt verzorgd … En dit door een team van fijne museummedewerkers.

Directie & administratie

    

Eva Olde Monnikhof   Wim Verhulst Danielle Serré
Directeur   Coördinator Administratief medewerker
eva.oldemonnikhof@divaantwerp.be   wim.verhulst@divaantwerp.be danielle.serre@divaantwerp.be
   

 

Kelly de Rybel-van Campenhout Martine Nieuwenhuysen    
Events & Relatiebeheer  Zakelijk medewerker   
Kelly.DeRybel-VanCampenhout@divaantwerp.be   martine.nieuwenhuysen@divaantwerp.be    


 

Publiek

Foto Leen Suzanne foto Tom
Leen Thielemans Suzanne de Lange Tom Iriks
Teamverantwoordelijke publiek Medewerker pers & communicatie Projectmanager publiek
leen.thielemans@divaantwerp.be suzanne.delange@divaantwerp.be tom.iriks@divaantwerp.be
foto Els    
Els Crollet    
Medewerker publiekswerking    
els.crollet@divaantwerp.be    

 

Tentoonstellingen

foto Leonie 
Catherine Regout Leonie Maerevoet Marie Vandecasteele 
Curator Assistent curator  Productiemedewerker 
catherine.regout@divaantwerp.be leonie.maerevoet@divaantwerp.be marie.vandecasteele@divaantwerp.be  

 

Collectie

Foto Wim Foto ARendine Foto Kristina
Wim Nys Arendine Martens Kristina Valiulis 
Hoofd collectie & onderzoek Collectieregistrator Conservator-restaurator metalen 
wim.nys@divaantwerp.be  arendine.martens@divaantwerp.be kristina.valiulis@divaantwerp.be
 foto Ann  
 Ann Verbecque  Carl De Smit Vincent Van Beek 
 Medewerker collectie Medewerker collectie Collectieregistrator 
ann.verbecque@divaantwerp.be  carl.desmit@divaantwerp.be vincent.vanbeek@divaantwerp.be  

 

Bibliotheek

Foto An Foto Giacomo  
An Labis Giacomo Visini Michelle Suykerbuyk 
Bibliothecaris Bibliotheekmedewerker Bibliotheekmedewerker 
an.labis@divaantwerp.be giacomo.visini@divaantwerp.be bibliotheek@divaantwerp.be  

 

Onthaal

Lieve Katelijne
Lieve Van Looveren Katelijne Decraene Soundary Liekens
Onthaalmedewerker Onthaalmedewerker Onthaalmedewerker
balie@divaantwerp.be  balie@divaantwerp.be balie@divaantwerp.be
 
Maaike Delsaerdt Raphaël Lauwers  
Onthaalmedewerker Onthaalmedewerker  
balie@divaantwerp.be balie@divaantwerp.be  

 

Logistiek

 Foto Stephan  
Stephane Keersmaekers Eduard Backelant Maria Sebastiao Viegas  
Technisch Medewerker Polyvalent Medewerker Schoonmaakster 
stephane.keersmaekers@divaantwerp.be Eduard.Backelant@divaantwerp.be  info@divaantwerp.be  

Bekijk ook

Lees meer
Word vrijwilliger

Zin om je handen uit de mouwen te steken en jouw steentje bij te dragen aan een goede museumwerking? DIVA is steeds op zoek naar vrijwilligers!

Lees meer
Een briljant museum

Diamant, juwelen en edelsmeedkunst komen samen in een briljant museum: DIVA.

Lees meer
Contact

Heb je een vraag? Bel, mail of bezoek ons.

Lees meer
Onze DIVA's

Elk museum is trots op zijn collectie. Toch zijn er steeds een aantal werken die boven de rest uitspringen. Dit als gevolg van hun zeldzaamheid, hun illustratie van een bepaalde pe...