Deze website maakt gebruik van bestanden (zoals cookies) en andere technologie. Door verder te surfen, stem je in met het gebruik hiervan.

Directie & administratie // Publiekswerking // Tentoonstellingen // Collectie // Bibliotheek // Onthaal // Logistiek


DIVA's crew

Een DIVA wordt verzorgd … En dit door een team van fijne museummedewerkers.

Directie & administratie

 

Eva Olde Monnikhof   Wim Verhulst Danielle Serré
Directeur   Coördinator Administratief medewerker
info@divaantwerp.be   wim.verhulst@divaantwerp.be danielle.serre@divaantwerp.be
Koen  

 

Koen Waterschoot    
Boekhouder    
koen.waterschoot@divaantwerp.be    

 

Publiek

Foto Leen Suzanne foto Tom
Leen Thielemans Suzanne de Lange Tom Iriks
Teamverantwoordelijke publiek Medewerker pers & communicatie Projectmanager publiek
leen.thielemans@divaantwerp.be suzanne.delange@divaantwerp.be tom.iriks@divaantwerp.be
foto Els    
Els Crollet Sarah Kafif   
Medewerker publiekswerking Medewerker digitale communicatie   
els.crollet@divaantwerp.be sarah.kafif@divaantwerp.be    

 

Tentoonstellingen

Foto Romy foto Leonie   
Romy Cockx Leonie Maerevoet  
Curator Medewerker tentoonstellingen  
romy.cockx@divaantwerp.be leonie.maerevoet@divaantwerp.be  

 

Collectie

Foto Wim Foto ARendine Foto Kristina
Wim Nys Arendine Martens Kristina Valiulis 
Hoofd collectie & onderzoek Collectieregistrator Conservator-restaurator metalen 
wim.nys@divaantwerp.be  arendine.martens@divaantwerp.be kristina.valiulis@divaantwerp.be
 foto Ann  
 Ann Verbecque  Carl De Smit  
 Medewerker collectie Medewerker collectie  
ann.verbecque@divaantwerp.be  carl.desmit@divaantwerp.be  

 

Bibliotheek

Foto An Foto Giacomo  
An Labis Giacomo Visini  
Bibliothecaris Bibliotheekmedewerker  
an.labis@divaantwerp.be giacomo.visini@divaantwerp.be  

 

Onthaal

Lieve Katelijne
Lieve Van Looveren Katelijne Decraene Soundary Liekens
Onthaalmedewerker Onthaalmedewerker Onthaalmedewerker
lieve.van.looveren@divaantwerp.be katelijne.decraene@divaantwerp.be soundary.liekens@demuseumstichting.be
Maaike Delsaerdt Michelle Suykerbuyk Raphaël Lauwers
Onthaalmedewerker Onthaalmedewerker Onthaalmedewerker
maaike.delsaerdt@demuseumstichting.be michelle.suykerbuyk@demuseumstichting.be raphael.lauwers@demuseumstichting.be

 

Logistiek

 Foto Stephan  
Stephane Keersmaekers Henk Van Genderen Maria Sebastiao Viegas  
Technisch Medewerker Technisch Medewerker Schoonmaakster 
stephane.keersmaekers@divaantwerp.be henk.vangenderen@divaantwerp.be info@divaantwerp.be  

Bekijk ook

Lees meer
Word vrijwilliger

Zin om je handen uit de mouwen te steken en jouw steentje bij te dragen aan een goede museumwerking? DIVA is steeds op zoek naar vrijwilligers!

Lees meer
Een briljant museum

Diamant, juwelen en edelsmeedkunst komen samen in een briljant museum: DIVA.

Lees meer
Contact

Wil je DIVA graag iets vragen of meegeven? Shoot!

Lees meer
Onze DIVA's

Elk museum is trots op zijn collectie. Toch zijn er steeds een aantal werken die boven de rest uitspringen. Dit als gevolg van hun zeldzaamheid, hun illustratie van een bepaalde pe...